Wymagania:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie oraz piśmie
  • Aktualny kurs Basic Offshore Safety Induction and Emergency Training (BOSIET)
  • Aktualne uprawnienia zawodowe- SEP
  • Gotowość wyjazdu za granicę na czas trwania projektu
  • Własną działalność gospodarczą
  • Doświadczenie zawodowe nabyte na offshore min. 2 lata
  • Samodzielność podczas wykonywanych prac

Obowiązki:

  • Budowa linii przesyłowych wysokiego napięcia prądu stałego wraz z dedykowanymi stacjami przekształtnikowymi
  • Praca na podstawie rysunku technicznego

My oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie, zależne od Twoich umiejętności- od 21 do 23 e/h
  • Rotację w systemie 4 / 2 tygodnie
  • Bazę noclegową- bezpłatna oraz w pełni wyposażona
  • Opłacenie przelotów na miejsce zlecenia oraz na czas rotacji
  • Pokrycie kosztów związanych z wyżywieniem
  • Możliwość wypłacania zaliczek po przepracowaniu dwóch tygodni
  • Pewność bezpieczeństwa projektów oraz fachowej organizacji pracy- opieka menagera projektu
  • Ubezpieczenie zdrowotne obejmujące wyjazdy zagraniczne
  • Możliwość nawiązania trwałej współpracy przy kontraktach na całym świecie

Czujesz, że to oferta dla Ciebie, nie wahaj się APLIKUJ!