Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze agregatów tynkarskich i malarskich
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym- mile widziany
  • Wysoką dokładność i precyzyjność w powierzonych zadaniach
  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych w mieszkaniach o wysokim standardzie min. 3 lata (mile widziane na terenie Skandynawii)
  • Wcześniejsze doświadczenie przy wykończeniu co najmniej 70 apartamentów

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe w obiektach o wysokim standardzie (apartamenty)
  • Precyzyjne zabezpieczenie powierzchni taśmami malarskimi
  • Wykonywanie prac za pomocą agregatów natryskowych, zarówno malowanie jak i tynkowanie
  • Montaż sztukaterii

My oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie uzależnione od przepracowanych przez Ciebie godzin- 200 NOK/h
  • Pewność bezpieczeństwa projektów oraz fachowej organizacji pracy
  • Norweska umowa o pracę
  • Korzystne dla Ciebie warunki zatrudnienia
  • Organizacja i finansowanie przejazdów- samochód służbowy
  • W pełni opłacone zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Narzędzia oraz odzież ochronna